גובתם של אנשים שצופים באופרה היא דרמטית מאוד בעוצמתה – אם הם אוהבים אותה, האהבה לאופרה תלווה אותם כל החיים; ואם הם מתעבים אותה – הם ילמדו להעריך אותה, אך היא לעולם לא תהפוך לחלק מנשמתם" 

 

 ריצ'רד גיר לג'וליה רוברטס בסרט "אשה יפה"

חובבי אופרה מושבעים יודעים עמוק בלבם, מאז הפעם הראשונה שצפו בכזו, שהיא תהפוך לחלק בלתי נפרד מחייהם, ותגרום להם לחוש במלוא עוזם רגשות של אושר עילאי, עצב עמוק, לעתים גם פחדים וכעס ותסכול, התרגשות ואפילו התעלות. 

 

Aria – מיזם תרבות ייחודי מסוגו מביא את מיטב מופעי האופרה מצולמים בביצוע הגדולים והטובים שבמוסיקאי האופרה הישר אל הטלוויזיה הפרטית שלכם.

 

כל היצירות  שמציעה Aria זמינות לצפייה בליווי תמונות מרהיבות מהמופעים ותקצירי העלילות, המלצות עורכת התוכן מרב ברק - מרצה בכירה בתחום האופרה והמוזיקה הקלאסית, וכן הרצאות מקוונות מרתקות שהיא מעבירה בעברית על האופרות השונות ובנושאים מסקרנים בתחום.

האפשרות לצפות באופרה באיכות בלתי מתפשרת מהסלון הביתי, במועד שנוח לכם, משנה את כללי המשחק - ניתן לצפות שוב ושוב באופרות האהובות, כשמפעם לפעם ההנאה גוברת: מבחינים בניואנסים נוספים, בצלילים שלא נקלטו באוזנינו בתוך כל העושר המוזיקלי הזה ובזוויות צילום שמתאפשר לצפות מהן רק על המסך, בהופעה שצולמה באמצעות כמה מצלמות מקצועיות.

 

אפילו הבעות פניו של המנצח, שעומד בגבו לקהל, חשופות כעת לעיני הצופה ומוסיפות לשלמות החוויה.

אנו מזמינים אתכם להנות מהתכנים המרהיבים ביותר, עכשיו בHOT VOD וב- YES VOD

 

קונצרט ככר אודאון עם חואן יוג'ה ואנג

הקונצרטים הגדולים

קונצרט ככר אודאון עם חואן דייגו פלורז

ספיישל קיץ

ספריית ARIA - אופרות בVOD עכשיו זמינה ב

הירשמו לשירות העדכונים שלנו - דעו על תוכן חדש לפני כולם!
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
הירשמו לשירות העדכונים שלנו - דעו על תוכן חדש לפני כולם!
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

in cooperation with Unitel

כל הזכויות שמורות לחברת עמי אלה תקשורת בעמ